Size söylemiştim ve yazmıştım…Ama maalesef anlaşılmıyor..

İnsanlık nereye gidiyor. Tarih hiç böyle şeyler görmemişti. Evet tarihte bir çok ihanet oldu. Putlara tapıldı, masum insanlar öldürüldü, peygamberler taşlandı ve yakıldı, tanrılar oluşturuldu, kız çocukları diri diri gömüldü, yaratıcının varlığı sürekli inkar edildi. Ancak şuan olanlar varacağı gerçekler ve kurgulanmış gelecek insanlık için korkunçluktan öte duyarsızlığın ve kabullenmişliğin en tepe noktasıdır. Korkunç diyemiyorum çünkü korkunçluğun sonu ölüm o da bir kaç dakika içinde gerçekleşiyor en kötü ihtimal ile…

Sizin hiç önemsemdiğiniz bu duyarsızlık ve kabullenmişlik geleceğin kurgularının oluşturulduğu bir senaryoya dönüşmüş ve film çekilir gibi hayat kayıt altına alınmaya başlanmıştır.

Senaryo dediğiniz, paranoya dediğiniz (Paranın ilahi adaleti) form gerçek olmak üzere hatta bunun tohumları mezarlara ekiliyor, görünmeyen insanlar bedenleri ile bir korkunun yaşam formunu oluşturmuş bulunmaktadırlar.

İnsan içten içe kodlanmaya başlandı. Bunun ilk adımı atıldı. Daha sonraki adımlar bu adım ile meydana gelecektir.

Covid dedikleri virüs eğer bir biyojik silah ise bunun nasıl kodlandığını ancak kodlayan bilmektedirler. Siz asla bilemezsiniz. Ve bu kodun içine neler kodlandı onuda tahmin edemezsiniz. Kodu nasıl yazarsanız öyle gerçekleşir. Zaman ve tarih belirtebilirsiniz. Hatta bir döngü kurarak onu uyutabilir ve sonra uyandırabilirsiniz. Bugün nasıl insan bedenleri donduruluyor sonra uyandırılmak üzere… Veya uyutulmuş, öldürülmüş kodu tetiklemek için tekrar onun üzerine bir kod yazıp onu tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Bunlar olabilecek şeyler önemli olan kimin bunu ne amaç ile oluşturduğu ve neler yapabileceğidir.

Ben size uyuyan güzel diyorum şimdilik, daha sonra uyandığınızda uyanan çirkin güzel olacaksınız.

Emin olun akıl bir yerlere gidiyor bunun iyi yada kötü olması sahip olunan inanç ile birlikte savaşarak ortaya çıkacaktır.

Hem iyilerde hem kötülerde akıl bulunmaktadır. Hemde eşit bir şekilde. Ama kötüler sürekli hile yaparak iyi akıl ile alay etmektedirler. Şuan aklımız ile alay ediliyor. Ve siz bunun bile farkına varamıyorsunuz. Halbuki sahip olduğunuz can ile bu dünyada her insanın olduğu gibi sizinde bir hakkınız var. Hadi onu kullanın ve yargılayın…Sorgulayın doğruyu bulun. Ve duyurun heme de öyle bir duyurun ki tüm insanlık sizin varlığınızı anlasın ve size destek olsun…

MAG