Siz kimsiniz? (Who are you?)

Kimsiniz...what is your denomination?

Kimliksizler ile karşı karşıyayız. Bize kimliğimizi öğretip tanımlayanlar kendi kimliklerini gizliyorlar.

  • Sizi tanımlamak istiyorum ancak tanımlanacak bir kelime bulamıyorum. Çünkü sizin bize öğretmiş olduğunuz kelimeler içerisinde siz yoksunuz. Siz apayrısınız. Siz kendinizi ne zannediyorsunuz? İnsan olamazsınız. Çünkü insanlığı ele geçirmek isteyen bir canlı insan olamaz. Uzaylı desem, olabilir ancak fiziksel görünümünüz insan gibi. Bence kendinizi göstermelisiniz. İnsanlığın ne tür yaratıklarla yaşadığını bilmesi gerek. Büyük bir ihtimalle değişime uğradınız. Çünkü sizin yaratıcınızla bizim yaratıcımız aynı. Ancak sahip olduğunuz kimlik, iğrençlikler ile dolu. Vampirlerden farkınız yok. Kan emmeyi ve insanlara zulüm etmeyi hedef edinmişsiniz.

Siz Kimsiniz?

Benzer Haber
1 81
    • Kimliğinizi açıklarsanız biz de ona göre tedbir alıp gerekir ise sizin ile savaşacağız. Eğer kimliksiz iseniz biz zaten kim olduğunuzu tahmin edebiliriz. Varlığımızı ve üstünlüğümüzü inkar eden bir melek misiniz? Yoksa siz lücifer misiniz, yani deomoan mısınız, yani devil mısınız, yani iblis misiniz, yani şeytan mısınız?

 

  • Açık olun ve net olun. Bizlere korku veriyorsunuz ancak siz daha fazla korkuyorsunuz. Bizden dafa fazla korktuğunuz için kimliğinizi açıklayamıyorsunuz? O zaman sahip olduğunuz ve gizlediğiniz tarikatın adını söyleyin, yada hedeflerini açıklayın. Bu dünya size ait değil. Bu dünya ve evren tüm insanlığındır. Siz kimsiniz de sahiplenmeye çalışıyorsunuz…

MAG