Şeytan rest çekti görüyor musun?

Yiyorsa görürsün...

Herşeyini koydu ortaya. Peki sen koyabiliyor musun? Kendini senden üstün göstermek için her türlü oyunu oynarken, sen hayatı normal mi zannediyorsun…

Benzer Haber
1 78
  • Anladım…Sen paralarını ve mal varlığını sayıyorsun. Zaten onu da sana o vermişti… Bilmem farkındamısınız bilinmeyen bir hayat ile karşı karşıyasınız.
  • Elinizde taşıdığınız güya sevdikleriniz ile sizi görüştüren, haberlerden haberdar eden, size tüm dünyanın görselliğini sunan makine ne kadarlık bir makine… Ne kadar gerçekçi ve ne kadarlık bir hayat veriyor. Hani medeniyet dediğin tek dişi kalmış cavanar var ya şimdi makine dediğin tek dişi değil bir çok dişi olan bir canavar. Ama siz bunun farkına varamıyorsunuz. Çünkü farkına varmak istemiyorsunuz.
  • Hayaller gerçeğe dönüşür iken hayallerinde bir gerçek olduğunu veya hayatın da bir hayal olduğunu kabul etmek zor geliyor. Sebep??? Sadecek tek bir neden var…onuda siz gayet iyi biliyorsunuz.
  • Artık size sizin tabiriniz ile Şeytan Rest çekti bakalım görebilecek misin? Ya hayatı alıp götürecek ya da siz o resti görüp bir hayat vereceksiniz…

MAG