‘Nasibi ile beraber gelir…’ mi acaba…

Tek suçlu var o da sizsiniz.

Olgunlar teslim oldu ise çocuklar ve gençler suçsuzdur.

İnsan olarak ne kadar büyük bir sorumluluğunuz var, hiç farkında değilsiniz. Suretlerin çoğalması ile meydana gelen insanlık, tohumdan bu yana kadar her bağın bir sorumluluğu vardır, buna inanmalısınız.

Dedemin dedesinden, onun dedesinin dedesinden, soyun soydan gelen bir bağ ile birbirimize bağlı ise ki (siz bunu çeşitlendirip adlandırıp, hatta gruplaştırıp bize öğrettiniz) bu durum sorumluluk sahibi olduğumuzu göstermektedir.

Eğer bugün şeytaniler çocukları kullanıp gençleri öldürüyor iseler bunun tek sorumlusu sizsiniz.

Bugünün değerini anlamadan dünü tartışmaya devam ederek geleceği kaybediyorsunuz. Dünü geri getirin desem getiremez, değiştirin desem değiştiremezsiniz. Onun içindir ki bu gün hatta şimdi hata yapıyor iseniz bunun suçlusu ne çocuklar ne de gençlerdir. Sizsiniz…

Zamanında egolarınızı tatmin etmek için, tüm zevkleri tatmak için sahip olduğunuz tek inancı sattınız. Şimdi de ağlıyor, yakarıyor ve niye böyle oldu diyorsunuz.

‘Zaman geçici…’ bir kavram derken ve bize bunu öğretirken neden siz zamanı iyi bir şekilde değerlendiremediniz…

Geleceğe bıraktığınız hayata bir bakın…Mutsuz, umutsuz ve zayıf inançlı insanlar. Bunları yazıp söyleyenlere de çok güzel kılıflar uydurdunuz ve uydurmaya devam ediyorsunuz.

Üzülmeyin şuan kayıt altına alındığınız gibi insanlık da var oluşdan beri kayıt altındadır. Belki yarın güneş yeniden doğduğunda onun kıymetini bilecek ve ona göre hareket edeceksiniz. Eğer dünyaya bir çocuk getiriyor iseniz ona yaşanabilir bir dünya bırakmak zorundasınız. Aksi halde çocuk meydana getirmenin bir anlamı olabilir mi…

MAG