Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, “AK Parti’nin açıklamaları çok net.

Bekir Bozdağ’dan erken seçim açıklaması.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, “AK Parti’nin açıklamaları çok net. Erken seçim yok” dedi.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Parlamento Muhabirleri Derneğini ziyaret etti. En çok çalışan gazetecilerinin Cumhurbaşkanlığı, Meclis ve Başbakanlık muhabirleri olduğunu söyleyen Bozdağ, “Durmak yok yola devam. Bizim kaderimizle gazetecilerin kaderi birbirine çok benziyor. Biz koşunca siz de koşuyorsunuz. Tatiliniz, bayramınız yok” dedi.

Tombik

‘YERLİ VE MİLLİ DURUŞU OLAN İKİ PARTİNİN İTTİFAKI DOĞAL’

Bekir Bozdağ, daha sonra gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, 2019 seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek verecekleri açıklaması hakkında konuşan Bozdağ, şunları söyledi:
“Sayın Bahçeli, ahlaki duruş ortaya koydu. Pazarlık içinde yapmadı. Şu kadar bakan diye beklenti içinde yapmadı. Ülkemizin istikbali ile ilgili milli duruş olarak görüyorum. AK Parti milli duruş sahibidir. Yerli duruş sahibidir. Milli ve yerli duruşu olan iki partinin 2019 seçimlerinde ittifakı kadar doğal bir şey olamaz. Yasal çerçeve içinde olması doğrudur, şeffaftır, doğru olanı legal ve yasalara uygun şekilde ittifak etmektir.”.

Detaylar
Haber Linki

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Enable Notifications OK No thanks