Haber Veriyoruz

Haber Veriyoruz sitesi ilk olarak Orhan Candan tarafından tescil edilmiş ve güncel haberler yayınlayarak internet yayınına başlamıştır.  2004 yılında Orhan Candan tarafından Mehmet Arkın Gürbüz’e devredilerek internet haber sitesi yayınına gazete haberlerini yayınlayarak devam etmiş ve devam etmektedir. Hali hazırda şuan gündemdeki haberleri sıcağı sıcağına yayınlamaya devam etmektedir. Haber kaynakları tamamen günlük gazeteler olmasına rağmen, kendi yakalağıdı haberleri de sizinle paylaşmaktadır.

Ayrıca istediğiniz zaman her türlü haber gönderebilirsiniz. Haber kaynağı siz olarak gösterilmek kaydı ile yayına alınır. Haberin içeriği incelenerek haberler yayınlanır. Daha Fazla Bilgi ve Diğer İletişimler İçin Lütfen.

haber@haberveriyoruz.com mail adresine mail atarak veya 0 555 339 79 79 – 0 507 737 42 21 nolu telefonları arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim

Her yerde karanlığa bir davet var. Gözlerim kapalı ancak beynim hiç bir zaman kapanmıyor, uykuyu özledim desem yeridir. Ne oldu diyorum benim rüyalarıma ve hayallerime. Başımı yastığa koyduğumda bir günün yorgunluğunu atmak için, gözlerimi kapattığımda sanki bir şeyler beynimi rahat bırakmıyor, bir…
Daha fazla oku...