Türkiye gazetesi yazarı Süleyman Özışık, yeni bir darbe girişimi ihtimali olduğunu öne sürdü.

Işıkçılar Cemaati’nin gazetesinde yeni darbe girişimi iddiası: 15 Temmuz’dan daha güçlü!

1.166

Işıkçılar Cemaati’nin gazetesinde yeni darbe girişimi iddiası: 15 Temmuz’dan daha güçlü!

Türkiye gazetesi yazarı Süleyman Özışık, yeni bir darbe girişimi ihtimali olduğunu öne sürdü, “Hem de 15 Temmuz’dan daha güçlü belirtiler gösteriyor.” dedi.

Işıkçılar cemaatinin yayın organı, AKP destekçisi Türkiye gazetesinde yeni bir darbe girişimi ihtimalinin olduğu öne sürüldü.

  • Gazetenin yazarlarından Süleyman Özışık, konuya ilişkin kaleme aldığı “Yeni bir darbe ihtimali var mı?” başlıklı yazısında TSK içindeki halen var olduğu belirtilen ‘FETÖ’cülere ve “Erdoğan’dan ve AK Parti’den nefret edenler” diye söz ettiği kesime dikkat çekti. Yandaş yazar iddiasına temel olacak somut bir delil göstermediği yazısında ayrıca son yerel seçimlerde askeri lojmanlardaki sandıklardan alınan sonuçlara vurgu yapıp, “Son yerel seçimlerde, askerî lojmanlarda CHP’ye çıkan oy oranları yüzde 70 yüzde 84 arasında dersem, sanırım ne demek istediğimi daha iyi anlatmış olurum!” dedi.

Yazısının sonunda “Evet, bir darbe girişimi ihtimali var kardeşim. Hem de 15 Temmuz’dan daha güçlü belirtiler gösteriyor.” diyen Özışık, “Tepeden tırnağa herkesin bu noktada her zamankinden daha uyanık olmasında büyük yarar var.” diye de “uyarı” yaptı.

Detaylar, Haber Linki