Neden bu kadar sıkı güvenlik?

Alınan güvenlik tedbirleri...

Neden bu kadar sıkı güvenlik?

  • Çok basit artık çok fazla suçlu var. Çünkü ‘Düzen‘in kurduğu düzen anlaşıldığında bir çok suçlu olacak, şimdiden onun tedbirleri alınmaktadır.
  • Dikkat ettiniz mi son 20 yıldır hiç kimse ‘İnsan Hakları‘ndan bahsetmiyor. Acaba neden? Nedeni elinizin altında internet var araştırıp haklarınızı öğrenebilirsiniz diye tabi ki…  Haklarınızı öğrendiğiniz de ne olacak tabi ki hiç bir şey değişmeyecek bu durumu da biliyorlar. O kadar çok tedbir almışlar ki, gerekirse ‘Brain touch‘ yapacaklar.
  • Hayatın tanımlaması değiştiğin de sizin de yeni kimliğiniz belli olacak. Yeni kimliğiniz de sizin bile bilmediğiniz bilgiler yer alacak. Örneğin hangi gün hangi ruh halindesiniz, hangi düşüncelere sahipsiniz, gelecekten beklentileriniz nedir falan filan…
  • Yediklerinizi, içtiklerinizi, giydiklerinizi hatta cinsel hayatınızı çok iyi bilecekler. Peki bu ‘Bilecekler…‘ kim??? Tabi ki ‘Şeytan’a Tapanlar‘. Ama siz asla onların öyle olduğunu bilemeyeceksiniz. Çünkü size güzel bir dünya ve güzel bir hayat sunacaklar. Siz sadece seçici olacaksınız ve itaat edeceksiniz. Tanrı tanımlamasını bile yeniden yapacaklar.
  • Hedefleri inancı minimum seviyeye indirip insanlığa hükmetmek. Alınan, yazılan ve üretilen tüm güvenlik sistemlerinin sebebi budur. Eğer bir zaman rüzgar ters eser ise kendilerini koruma altına almak. Yoksa neden insan insandan kendini korumak istesin…Hepimiz bir yaratıcıya inanıp ona göre yaşamıyor muyuz?
  • Uzaylılar gelmediğine göre kendi kendimizi kimlerden korumamız gerekebilir… İnsan Haklarını ortaya çıkarıp ve onu ortaya atanda sizsiniz. Hani nerede o zaman…

MAG