McDonald’s tarafından 20 yıl önce satılan bir hamburger.

Karşılaştığı manzara onu şoka uğrattı.

Satın aldığı hamburger paketini 20 yıl sonra açtı! Karşılaştığı manzara onu şoka uğrattı.

Dünyanın en ünlü fast food zincirlerinden olan McDonald’s tarafından 20 yıl önce satılan bir hamburger, hiçbir fiziksel bozulmaya uğramadan paketinden çıktı. Enteresan olay, ABD’nin Utah eyaletinde meydana geldi. Peki 20 yıl önce satın alınan McDonald’s hamburgeri paketinden bozulmadan nasıl çıktı?

1999 yılının temmuz ayında popüler fast-food zinciri McDonald’s’tan satın aldığı hamburgeri hala saklayan David Whipple adındaki bir adam, 20 yıl sonra paketin kapağını kaldırmaya karar verdi. Hamburgeri asıl satın alma amacının koruyucu maddelerin bozulma üzerindeki etkilerini göstermek olduğu söyleyen Whipple, görüntüsünde herhangi bir anormallik olmayan hamburgerin karton gibi koktuğunu söylüyor.

ABD’nin Utah eyaletinde yaşayan Whipple’in 20 yıl önce satın aldığı bu McDonald’s hamburgeri, aslında ilk olarak 2013’te ortaya çıkmıştı. O zaman 14 yaşında olan hamburgerin paketini açan ve görüntüleri sosyal medyadan paylaşan Whipple, dünya çapında viral olmuştu. Hamburgerde herhangi bir değişiklik olup olmadığını görmek için bir kez daha paketi açan Amerikalı adam, geçen sefer olduğu gibi ne küf ne de mantara rastladı.

Detaylar, Haber Linki