Uzaylılar gelsin, doğal afetler olsun, birileri çıldırsın,…

Hadi dünyayı bir kez de biz kurtaralım.

Bu dünyayı bir gün de biz kurtaralım…

Uzaylılar gelsin, doğal afetler olsun, birileri çıldırsın, yeni bir virüs herkese bulaşsın, robotlar bize saldırsın işte bir şeyler olsun ve bizler dünyayı kurtaralım. Hatta Amerika da yok olsun…

Olamaz mı yani…Sadece Amerikalılarda mı beyin var sadece onlar mı hayal kuruyorlar sadece onlar mı para basmasını becerebiliyor hatta sadece onlar mı ileri teknolojiye sahip. O zaman bizde bir uzaylı ele geçirelim ve onu konuşturalım veya onun teknolojisini çalalım. Yada üç harfliler ile iletişime geçelim onlardan gelecek ile ilgili bilgileri öğrenelim olmaz mı yani. Her şey olur kafanızı yormayın. Bu işler cesaret ve akıl işidir. Hatta fiziğin içine dalıp yeni bir makina dili icat edelim. Fiziksel olguları tespit edip ışınlama üzerinde çalışalım olmaz mı dersiniz…

Olur olur…

İnsan beyninde canlanan her durum gerçekleşebilir. Tek yapmanız gereken inanmaktır. Tabi siz inanç diyince hemen yaratıcıya inanmak anlıyorsunuz.  Haklısınız beyninize ve kelimelerinize bu şekilde empoze edilmiş.

Hayal etmek başlangıç, onu gerçekleştirmek ise rüya değil meydana getirmektir. Tamam haklısınız ekonomik bir yapı da bir takım hayalleri gerçekleştirmek zor ancak o kadar zor değil.

Kafanızı ekonomik yapı ile meşgul edenler sanki sizin hiç ölmeyecekmiş gibi bir hayata sahip olduğunuzu meydana getirmeye çalışıyorlar. Çünkü beyninizi meşgul etmek hayallerinize ambargo koymak gibidir.  Hem sizi meşgul edip hem de kendi hayallerini size sunuyorlar.

Hayal kuramadığınız ve hissedemediğimiz sürece biz bu dünyayı asla kurtaramayız… Her zaman kurtarılan yada öldürülen biz olacağız.

Haber Veriyoruz