Mobilya sektörünün önde gelen isimlerinden, Delta Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz.

Ünlü İş Adamı Adem Yılmaz, Fabrikasının Çatısından Düşerek Hayatını Kaybetti.

Mobilya sektörünün önde gelen isimlerinden, Delta Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz, fabrikanın çatısından düşerek hayatını kaybetti.

Mobilya sektörünün önde gelen isimlerinden, Delta Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz, hayatını kaybetti. Edinilen bilgilere göre fabrikasının çatısından düşerek yaşamını yitiren Yılmaz’ın cenazesi bugün son yolculuğuna uğurlanacak.

FABRİKA ÇATISINDA DENGESİNİ KAYBEDEREK DÜŞTÜ

65 yaşında hayata veda eden Adem Yılmaz’ın ölüm sebebinin Çatalca’daki fabrikanın çatısına çıktıktan bir süre sonra dengesini kaybederek düşmesi olarak belirtiliyor.

Yılmaz’ın ölümünün ardından ailesi ve sevenleri de büyük üzüntü yaşadı. Eşi Ayşenur Yılmaz, çocukları Ece ve Efe Yılmaz, bu acı haberin ardından paylaştıkları mesajda duygularını şu sözlerle anlattılar:

“Daha hayalini kurduğumuz, güzel günlerde, sevinçlerde, yaşlılıkta Assos’ta bir zeytinlikte geçireceğimiz yılları düşlerken, bize nasıl bir şaka yaptın…

Sevenlerine, dostlarına, bir futbol sahasını dolduracak kadar tanıdıklarına… Ona dua edin, bir melek gibi geldi, bir nefes gibi gitti…”.

Detaylar
HAber Linki

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Enable Notifications OK No thanks