Küçük yaşta evlenen hostes kızlardan birine ilk gecesini soran Mehmet Ali Erbil.

Mali’nin şoke eden sorusu: Eline alıp oynadın mı?

Küçük yaşta evlenen hostes kızlardan birine ilk gecesini soran Mehmet Ali Erbil, aldığı cevaplarla Türk televizyon tarihinin unutulmazları arasına girmişti.

Şimdilerde kızı Yasmin Erbil’in çıplak pozlarıyla gündeme gelen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in Türk televizyon tarihine geçen gaflarından birini işleyeceğiz.

Tombik

“İLK GECE KOCANDAN KORKMADIN MI?”

Mehmet Ali Erbil… Canlı yayında en çok pot kıran isimlerden biri olarak televizyon tarihine geçti. RTÜK elemanlarının her sözünde bir anlam aradığı Erbil, programlarından birinde küçük yaşta evlenen ve çocuk sahibi olan hostes kızlardan birine “İlk gece kocandan korkmadın mı?” şeklinde bir soru yöneltmişti.

YARIM MİLYON İZLENDİ

Sosyal paylaşım sitesi Youtube’de yarım milyona yakın izlenen videoda, hostes kız da verdiği cevaplarla Erbil’den aşağı kalır yanı yoktu. Genç hostes Erbil’in sorusuna, ‘Korkmuştum; ancak oyuncak gibi geldi bana’ cevabını verdi. Erbil de ‘oyuncağı eline alıp oynadın mı?’ şeklinde karşılık vermişti.

Detaylar
Haber Linki

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Enable Notifications OK No thanks