Cinsel içerikli bir site için video ürettiği sırada kendisini yanlışlıkla vajinasından vurdu.

Dünya gündemine oturan olay!

Dünya gündemine oturan olay! Genç model canlı yayında kendisini vajinasından vurdu.

ABD’nin Connecticut eyaletinde meydana gelen olay, dünya gündemine oturdu. Lauren Hunter Daman isimli model, cinsel içerikli bir site için video ürettiği sırada kendisini yanlışlıkla vajinasından vurdu. Lauren, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Connecticut eyaletinin Thomaston kentindeki olay bir anda dünya gündemine oturdu. Cinsel içerikli bir platform için çeşitli içerikler hazırlayan 27 yaşındaki Lauren Hunter Daman isimli model, yatak odasında ölü olarak bulundu. İddialara göre Daman, cinsel içerikli site için video hazırlıyordu ve silah bir anda ateş aldı.

KAMERA KAYITTAYDI

Olay yerine gelen polis ekipleri, yaptıkları inceleme sonucunda kadını yatağında kanlar içerisinde buldu. Olayla ilgili açıklama yapan sağlık görevlisi, “Yatağında silahla oynadığı sırada kendisini vajinasından vurmuş” ifadelerini kullandı. Daman’ın kendisini vajinasından vurduğu anlarda kameraların da kayıtta olduğu iddia edildi.

Haber Linki, Detaylar

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Enable Notifications OK No thanks