İtalya İngiltere maçını 8 yıl önce tahmin etti.

EURO 2020 final. Futbolun en büyüğü italya.

8 yıl önce atılan tweet gündem oldu!

EURO 2020 finalinde İtalya’nın İngiltere’yi penaltılarla eleyeceğini bilmiş.

EURO 2020’nin nefes kesen finalini, İngiltere’yi penaltı atışları sonucunda yenen İtalya kazanırken 8 yıl önce atılan bir tweet dünya gündemine bomba gibi düştü. Twitter’da Cameron isimli bir kullanıcının 22 Şubat 2013 tarihinde yaptığı paylaşımda “İngiltere, EURO 2020’yi penaltı atışlarıyla İtalya’ya kaybetti. Sonrasında hiçbir şey değişmedi” ifadelerini kullandığı ortaya çıktı.

Wembley’de oynanan EURO 2020 finalini İtalya penaltı atışlarıyla kazanarak 53 yıl sonra tarihindeki ikinci Avrupa Şampiyonluğunu elde etti. İngiltere ise, ilk kez finale yükseldiği turnuvanın finalini kendi evinde mutlu sonla noktalayamadı.

2013’TE ATTIĞI TWEET GÜNDEM OLDU

Ancak maçın ardından sosyal medyada konuşulan tek bir konu vardı. O da, Twitter’da Cameron isimli bir kullanıcının 8 yıl önce yaptığı paylaşım. 22 Şubat 2013 tarihinde bir tweet atan İngiliz, “İngiltere, EURO 2020’yi penaltı atışlarıyla İtalya’ya kaybetti. Sonrasında hiçbir şey değişmedi” ifadelerini kullandığı ortaya çıktı.

Detaylar, Haber Linki

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Enable Notifications OK No thanks