Evde yaşadığı kız arkadaşı Zeynep Şenpınar’ı (25) dövüp, göğsünden bıçaklayarak öldürdü.

Arkadaşına attığı son mesajlar ortaya çıktı.

Milli Boksör tarafından katledilmişti! Arkadaşına attığı son mesajlar ortaya çıktı.

Muğla’da milli boksör Selim Ahmet Kemaloğlu (26), aynı evde yaşadığı kız arkadaşı Zeynep Şenpınar’ı (25) dövüp, göğsünden bıçaklayarak öldürdü. Kendisine de zarar veren ve hastaneye kaldırılan Kemaloğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu ve tedavisinin ardından gözaltına alınacağı belirtildi. Öldürülen genç kızın ise arkadaşına attığı son mesajlar ortaya çıktı. İşte detaylar…

Muğla’da milli boksör Selim Ahmet Kemaloğlu (26), aynı evde yaşadığı kız arkadaşı Zeynep Şenpınar’ı (25) dövüp, göğsünden bıçaklayarak öldürdü. Ardından da kendisine bıçakla zarar verdi. Bıçakla kendine de zarar veren Selim Ahmet K., tedavisi için polis gözetiminde hastaneye kaldırıldı. Zeynep Şenpınar’ın (25) bir arkadaşına, “Ahmet’le net bir şekilde bitti. 1 aydır hiçbir şekilde birbirimizle alakamız yok” diye mesa attığı ortaya çıkarken, katil boksör de cinayeti işledikten sonra sosyal medya hesabından “İki cana kıydınız, gözünüz aydın” paylaşımı yapmış.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü’nden geçen yıl mezun olan Zeynep Şenpınar ile erkek arkadaşı Selim Ahmet Kemaloğlu arasında bilinmeyen nedenle çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü.

Detaylar, Haber Linki

Anlamlara Anlam Katan Sözler

anlamlı sözler ve cümleler