Hakem Deniz Ateş Bitnel’in lisansı askıya alındı.

Hakem Deniz Ateş Bitnel’in Lisansı Askıya Alındı.

Süper Lig’de iki sezon önce oynanan olaylı Galatasaray-Trabzonspor maçını yönettikten sonra uzun süre maç alamayan daha sonra da B Klasman’a düşürülen hakem Deniz Ateş Bitnel’in lisansı askıya alındı.

Futbolun içinde hakem hataları her zaman oldu ve bundan sonra da olmaya devam edecek. Gerek ligimizde gerekse Avrupa”da birçok karşılaşmada yapılan hataların maçların önüne geçtiği de oldu. Bu mücadelelerden biri de 2015-2016 sezonunda Telekom Stadyumu”nda oynanan Galatasaray- Trabzonspor mücadelesi.

Tombik

SON OLARAK SÜPER AMATİR LİGDE MAÇ YÖNETTİ

Bu maça dair hafızalarda öne çıkan en önemli şey de müsabakanın hakemi Deniz Ateş Bitnel”in gösterdiği kırmızı kartlar. 35 yaşındaki hakem, bu maçta Trabzonspor”dan 4 isme kırmızı kart çıkarmış ve bordo-mavili takım 7 kişi tamamladığı mücadeleyi 2-1 kaybetmişti. Bitnel, söz konusu yönetiminden sonra Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından uzun süre dinlendirilmiş ve ilk resmi maçına yaklaşık 6 ay sonra TFF 1. Lig”de düdük çaldığı Manisaspor-Elazığspor karşılaşmasıyla çıkmıştı. Deniz Bitnel, son olarak da 10 Eylül 2016”da İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grup”ta oynanan Çamlıcaspor-1877 Alemdağspor müsabakasını yönetti.

Detaylar
Haber Linki

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Enable Notifications OK No thanks