Aya ve Sofya hadi hayırlısı…

Gündem her zaman hazır...

Ne kadar önemli imiş bu Ayasofya belki içinde uzaylılar vardır…

Ağzımıza sıçtınız. İnsanlığın içine ettiniz. Adaleti ayaklar altına aldınız. Hukuk sistemini yerli bir ettiniz. Para üstüne para para basıp bir takım insanları hünkar yaptınız kalkıp da aya ve sofya ile gideceksiniz öyle mi?

Bir takım salaklar ve beyni yıkanmışlar sanki çok şey biliyorlarda kalkıp bir takım durumları savunuyorlar…

Neden? çünkü çıkarlar söz konusu madde söz konusu. Madde ile satın alınmışlar. Doğruyu, adaleti, hakkı savunmaktansa maddeye tapınarak yaşamlarını sürdürüyorlar. Onlardan hiç bir beklentimiz yok. Hatta onları biz bir köşeye attık.

İnsanlık hüküm altına alınmış özgürlük hapsedilmiş, inanç şekillendirilip kafese konulmuş bunlar kalkıp yok aya sofyayı alacağız yok ibadet hane yapacağız ulen siz yaptığınız ibadetin bir anlam ifadesi var mı diye kendinizi bir yargılayın bakalım…

Sizler kan emen dinci görünen muhafazakarlığı kalkan olarak kullananlarsınız. Yukarıda Allah görmüyor mu sizin ne tür oyunlar oynayıp ne tür klipler çevirdiğinizi… Siz üçgene tapıyorsunuz. Sizin tarikatınız başka. Siz İslam’ı kullanarak Şeytanın yolunda ilerliyorsunuz. Bunuda bildiğiniz halde o yoldan çıkmıyorsunuz.

İslam hak dindir diyorsunuz habire zimmetinize para geçirip insanların haklarına tecavüz ediyorsunuz. Sizin bu cehaletiniz kalbinizin mühürlü olmasından ve gözlerinizin körlügünden kaynaklanıyor. Bu duruma maalesef bir çözüm yok. Çünkü siz seçilmişlerin eseriniz. O sizi seçenler şeytana taparak insanlığı yok etmek ve kendi ırklarını yaratmak istiyorlar. Siz bunlarıda biliyorsunuz. Ama halen o yoldan vazgeçmiyorsunuz.

Ölüm korkusu diye bir durum yok. Yaptıklarınızın cezasını çekmek korkusu var. Ölüm an meselesidir. Sizin tüm korkularınız suçlu olmanızdan kaynaklanıyor. Hani ölüme çare bulundu deseler ilk koşanda siz olacaksınız…

Seçildiniz ve seçtiniz dünyanın, insanlığın içine ettiniz…

Unutmayınız; Allah, yüce yaratan hakkın sahibi ve ilmin yaratıcısı, o da bir takım insanları seçmiştir.

Haber Veriyoruz