10 milyon Euro talep eden Barcelona, “Ne parası!!! Sizi 20 milyon Euro’dan kurtarıyoruz”.

Arda Turan bugün resmen Başakşehirli.

10 milyon Euro talep eden Barcelona, “Ne parası!!! Sizi 20 milyon Euro’dan kurtarıyoruz” resti üzerine ikna oldu.

Başakşehir, devre arasının en şaşaalı transferi için saatleri sayıyor… Turunculacivertli kulübün başkanı Göksel Gümüşdağ, geçtiğimiz günlerde İspanya’ya çıkarma yapmış ve Barcelona’dan ayrılma kararı alan Arda Turan’a, “Bize gel” demişti. Milli futbolcunun olumlu yanıtı sonrası Barça ile yürütülen pazarlıklar da nihayete erdi.

Başakşehir’in Arda’yı 1.5 sezon kiralama fikrine ilk etapta sıcak bakmayan Katalan temsilcisi, “10 milyon Euro verin, Arda’nın tapusunu alın” ısrarındaydı. Başakşehir cephesi, dün şu sözlerle rest çekti: “Sizi vergiler dahil 20 milyon Euro’dan kurtarıyoruz. Üstelik oyuncunun bonservisi sizde kalıyor.” Son teklif Barça’nın inadını kırarken, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, kulübün avukatları ve Arda’nın menajeri Ahmet Bulut’la bu sabah İspanya’ya uçacak ve transferi resmileştirecek. Arda Turan’ın bu akşam saatlerinde özel uçakla İstanbul’a gelmesi hatta uçaktan Başakşehir forması ile inmesi bekleniyor.

Detaylar
Haber Linki

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Enable Notifications OK No thanks