Yoksa uzaylılar içimizemi girdi…

Kaybedilen insanlıkla başlayan dönüşüm.

Uzaylılar 100 yıl önce geldiler ve içimize girdiler.

İnsanlığımızı kaybetmemizin başka açıklaması olamaz. 8 milyar insan aptal olamaz. Eğer 8 milyarlık nüfus 30 bin kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor ise bu uzaylıların geldiğini ve bu 30 kişinin insan olmadığını göstermektedir.  Kabul ediyorum mantık dışı ve her zaman ki gibi siz paranoya dediniz bu konuya. O zaman size şunu sormak zorundayım, neden aklınız yerine geldiğinden beri hayatınızda, kullandığınız teknoloji ürünlerin de aynı kişileri görüyoruz. Neden hiç ama hiç değişmiyor.

En basitinde şunu sorayım ‘Neden eğitim alıyorsunuz?’.  Aldığınız eğitim iyi bir hayat için ise (tabi bu iyi bir hayat sizin için madde demek) araba ve ev sahibi olduktan sonra iyi bir hayatınız olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yada 50 yaşına geldiniz Prof oldunuz sonra 10 yıl daha yaşadınız ve öldünüz. Bu mu iyi bir hayat sizce…

Neden Dünyayı yaşlılar yönetiyor. Neyin tecrübesine sahipler? Çocuklara hep söylenir; tam öğrenme yaşı, tam algılama yaşı, yok olgunlaşma yaşı falan diye halbuki bunlar hep hikayedir. Biz sadece onları bize sunulana hazırlarız. Peki bize sunulan nedir? Korkulardan meydana gelmiş bir hayat tabi ki…  İşte Uzaylılar bunu keşfetmişler (Uzaylı kılınığına bürünmüş insan gibi görünen yaratıklar) insan da var olan korkuyu.

Benzer Haber
1 81

Bir de her zaman yaratandan bahsedip korkanlar vardır. Onlara sorsam neden korkuyorsunuz diye…Ne diyecekler ‘Cehennemden…‘, Neden cehennemden korkuyorsunuz desem… Tabi günah işlediğini söylemeyecek. Belki başkalarının günahlarından bahseder…Ne hikmetse o da başkalarının günahları ile birlikte cehenneme gidecek herhalde… Görüyorsunuz saçma sapan uydurulmuş korku hayatı ile yönetilen bir dünya insanı ile karşı karşıyayız.

Uzaylıların gelmesine gerek kalmayacak çünkü biz uzaylı haline geleceğiz. (İnsanlığını kaybeden uzaylılar) Şeklimiz ve şemalimiz değiştiğinde biz kendimizi uzaylı diye tanımlayacağız. Bizim korkularımızı bilenler işte bu dünyayı istedikleri gibi yönetmeye çalışan uzaylılardır.

Kork ma derken Kork ama gizli bir bilinç altı sözü olsa gerek. Çünkü, ‘Korkma, sönmez bu şafaklar da yüzen alsancak …’ diyerek eğitim hayatına başlamıştık nasıl olur da korkarız…

MAG