Şişli’de ünlü bir AVM’nin içerisindeki bir restoranda çöp dökülmesi nedeniyle kavga çıktı.

İstanbul’daki ünlü AVM’de akılalmaz anlar!

İstanbul’daki ünlü AVM’de akılalmaz anlar!

Şişli’de ünlü bir AVM’nin içerisindeki bir restoranda çöp dökülmesi nedeniyle kavga çıktı. 5 garson 1 kişiye tekme ve tokatlarla saldırınca ortalık karıştı.

Mecidiyeköy’deki ünlü bir AVM’nin içerisindeki restoranın önünde Kazakistan uyruklu genç bir komi, yere çöp döktüğü iddiasıyla 5 garson tarafından başında tabak parçalandıktan sonra tekme ve yumruklarla darp edildi. Gencin burnunun kırıldığı olayda, babası da restoran müdürü tarafından dövüldü. Feci kavga anı kameralara yansıdı.

Olay, önceki gün saat 13.00 sıralarında Şişli Mecidiyeköy’deki ünlü bir AVM’de meydana geldi. İddiaya göre, AVM’deki bir restoranda komi olarak çalışan Kazakistan uyruklu genç, çalıştığı yerden aldığı çöpleri götürdüğü esnada bir restoranın önünde düşürdü. Bunu gören garson ile genç komi arasında sözlü tartışma çıktı. Sözlü tartışmanın büyümesi üzerine diğer garsonlarda olaya karışınca tartışma bir anda tekme ve tokatlı kavgaya dönüştü. Restoranda çalışan 5 garson bir anda gence saldırarak tekme, yumruk ve tokat atmaya başladı.

Detaylar, HAber Linki