Haber başlıklarına biraz yorum yaptık.

Biraz gerçek biraz mizah birazda şaka tabi ki...

Haber başlıklarına yorumlar…

– Vücudundan soda şişesi çıkan genç konuştu: Duş alırken yanlışlıkla oldu.

 

Be kardeşim duş alırken soda şişesinin üstüne mi oturdun oradan nasıl karnına gitti bir mantıklı açıklama yap ki insanlar bu şişenin içine nasıl girdiğini öğrensin ki başlarına gelmesin…

– Çiftçi kırmızı alarm verdi: Domatese virüs bulaştı: Kriz kapıda…

 

Ulen yakında götümüzede virüs bulaştı diye haber yapacaksınız. Her yerde kırmızı alarm var zaten görmüyor ve anlamıyorsunuz. Bir de kriz kapıma gelmiş hiç gitmemişti ki zaten. Domates zaten değiştirilmişti bu tescilleniyor olabilir. Beyin lazımsa verelim…

 

– Alkole ve Sigaraya Temmuz da zam geldi.

 

Bu haber gerçekten komik bir haber. Zam bir tek bu haberi yapana gelmedi. Hangi kafa ile nerede yaşıyorsun diye sormazları mı? Galiba bu haberi yapan arkadaş markete gitmiyor. Gitse idi her ürüne yüz de elliye yakın zam geldiğini görürdü. Tabi parası varsa bunu görmeside zor. Bu tür insanlar ürünleri alıp çıkarlar fiyatlarına bile bakmazlar.

 

– Son Dakika Haber: Minik İkranur Tirsi’nin ölüm sebebi belli oldu. Kan donduran olayda şok detay…

 

Bu son dakika haberi yayınlandığında zaten son dakika niteliğini kaybediyor veya bunu insarlar saatler sonra günler sonra okuyor. O zaman nasıl son dakika haberi oluyor çözemedim. Hep bu Google ilk sıralarda gelme muhabbeti. Minik İkranur bir şekilde öldürüldü. Nasıl öldürüldüğünü veya kim tarafından öldürüldüğünün bir anlamı var mı? Bir de kanımız dondu. Şok olduk. Neden kanımız dondu? bilemiyoruz. Neden şok olduk onuda bilemiyoruz. Şok, şok şok bu da şokun reklamı olsun.

 

– Ümit Erdim 60 kilo verdi, iş bulamadı.

 

Ya gerçekten komik adam kilo vermedi ameliyat masasında kilolarını aldırdı. Ve neden şuan iş bulamıyor önceden kazandığı dizi filmlerden aldığı paralara ne oldu? Anladım ameliyata ödemiş. E buda onun arzu ve isteği. Üzülmesin yakında bir dizi film de oyunculuk işi gelir. Biz bu senaryoları çok gördük ve okuduk.

Haber Veriyoruz