Bıçakla yaraladığı kişinin yakınları tarafından ip ile bağlanarak dövülmesi sonucu yaşamını yitiren.

Dövülerek öldürülen kişinin bıçakladığı kişi de öldü.

Salihli’deki korkunç olayda yeni gelişme: Dövülerek öldürülen kişinin bıçakladığı kişi de öldü.

Manisa’nın Salihli ilçesinde bıçakla yaraladığı kişinin yakınları tarafından ip ile bağlanarak dövülmesi sonucu yaşamını yitiren ve 5 kişinin tutuklandığı İlyas Filiz (39) cinayetiyle ilgili yürütülen soruşturmada 7 kişi daha gözaltına alındı. Filiz’in bıçakla yaraladığı Ali Akın (31) ise tedavi gördüğü hastanede 3 gün sonra hayatını kaybetti.

Salihli ilçesinde geniş yankı uyandıran olay, pazartesi saat 01.00 sıralarında Adala Mahallesi’ndeki mesire alanında meydana geldi. İddiaya göre, Salihli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Kırsal Biriminde görevli Ali Akın ile İlyas Filiz arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı. İkili arasındaki gerginliğin artmasının ardından İlyas Filiz, bıçakla Ali Akın’ı ağır yaraladı. Filiz olay yerinden kaçarken, Ali Akın ambulansla önce özel bir hastaneye, daha sonra da Manisa Şehir Hastanesi’ne sevk edildi.

ARKADAŞLARI YAKALAYIP İP İLE BAĞLADIKTAN SONRA DARBETTİ

Ali Akın’ın bıçaklandığını ve durumunun ağır olduğunu duyan arkadaşları Filiz’in peşine düştü. Kısa bir süre sonra Filiz’i bulan bir grup kişi, iple bağladıktan sonra sopa ve yumruk darbeleriyle feci şekilde dövdü. Ağır yaralı olarak Salihli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Filiz, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Detaylar, Haber Linki

Politika

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More