Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Monaco ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş: Ben ilk defa beraberliğe razı olabileceğimizi söyledim.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Monaco ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Monaco karşılaşması sonrası beraberliğin önemli olduğunu vurgulayarak, “Kaybetseydik, UEFA’ya bile katılamayabilirdik. Ülke puanına katkı sağlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Tombik

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 1-1 sona eren Monaco karşılaşmasının ardından düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı. Sözlerine mücadeleyi değerlendirerek başlayan Güneş, “Deplasmanlarda daha iyi sonuçlar alabilen ve kontratağa iyi çıkan bir takım. İlk maça göre daha farklı oynamamız gerekiyordu. Rakibi de kontrol edebilmemiz gerekiyordu. Bu nedenle ilk yarıda fazla pozisyon üretemedik. Kısa pas yaparken golü yedik. İkinci yarıda golü bulduk. Son bölümlerde kontrol tamamen kayboldu. Bu da rakibin işine geliyordu. Maçın beraberlik riskini göze aldıktan sonra ikinci golü bulabilirdik ama gol de yiyebilirdik. En azından kaybetmemek istiyorduk ve rakiplerine sonuçları bizi doğrudan etkiliyor. Aynı şey Monaco için de geçerli” ifadelerini kullandı.

“Kaybetseydik, UEFA’ya bile katılamayabilirdik”.

Detaylar
Haber Linki

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Enable Notifications OK No thanks