Başkentteki kumar operasyonunda baskına uğrayanlar ortalığı karıştırdı!

Kumarhaneye şok baskın!

75

Kumarhaneye şok baskın!

Başkentteki kumar operasyonunda baskına uğrayanlar ortalığı karıştırdı! Çankaya’da iş yerinde kumar oynatıldığı ihbarı üzerine operasyon düzenleyen polis, 22 kişi hakkında yasal işlem yaptı. Polisi karşılarında görünce kaçmaya çalışanlar, arbede sırasında iş yerindeki masa ve sandalyelere zarar verdi.

Cumhuriyet Mahallesi İnkılap-1 Sokak’taki apartmanda tabelası bulunmayan iş yerinde kumaroynatıldığı ihbarı üzerine Ankara Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, adrese baskın yaptı.

POLİSİ GÖRÜNCE ORTALIK KARIŞTI

İçeri giren polis ekiplerini karşılarında görünce paniğe kapılan çok sayıda kişi, birbirlerini itekleyerek masaların üzerinden atlayıp yangın merdiveninden kaçmaya çalıştı.

Çıkan arbedede bazı masa ve sandalyeler hasar görürken polis ekipleri, içeride bulunanların yere yatmalarını istedi. Mutfak ve çay ocağının da bulunduğu iş yerinde “tombala” adı altında kumar oynatıldığını belirleyen ekipler, masaların üzerinde çok sayıda tombala kartı ve oyun pulu ele geçirdi.

TOMBALA MAKİNESİNİ KAÇIRDILAR

Tombala oyununda kullanılan makinenin baskın sırasında kimlikleri henüz belirlenemeyen kişiler tarafından kaçırıldığı iddia edildi.İçerideki 22 kişiyi gözaltına alan ekipler, O.B. ve K.G’nin kumar oynatılan mekanın işletmecisi olduğunu, E.A. ve B.V’nin de iş yerinin çalışanları olduğunu tespit etti.

detaylar, Haber Linki