Ani bir şekilde rahatsızlanıp şüpheli bir şekilde ölen Tanzanya Cumhurbaşkanı.

Johk Magfuli izdihamında da 45 kişi hayatını kaybetti.

Tanzanya Magufuli cenazesinde 45 izdihamdan dolayı hayatını kaybetti.

Şüpheli ölümü ile Meçhul Ölümler arasına giren Tanzanya Cumhurbaşkanı Magufuli’nin cenazesinde izdiham yaşamdı. Bu izdihamda yaklaşık 45 kişi hayatın kaybetti.

Tanzanya Polisi yaptığı açıklamada Dares Salaam’da Cumhurbaşkanı John Magufuli saygılarını göstermek isteyen halk arasında izdiham yaşandı.

İzdiham ve Ezilme Ani Ölümü ile tüm dikkatları üzerine çeken cumhurbaşkanını anmak için bir stadyuma doğru ilerlemeye çalışırlarken gerçekleşti.

  • Tanzanya polis şefi verdiği basın demeçinde ‘Stadyuma girmek isteyen çok insan olduğundan ve yapılan çağrılara rağmen kurallara uymayarak içeri girmeye çalışanların izdiham yarattığını ve kırkbeş kişinin ezilerek can verdi.’ açıklamasında bulundu.

Haber Veriyoruz

Avin Yapı

Magazin

Astral yansıma gerçek mi? Hipnoz olma. Dünya virüs denen oyunun içerisinde iken Astroloji ve Yeni Çağ spiritüalizmde büyük bir rönesans yaşanıyor. Büyücülükte ve mistisizmin yükseliş ve yeni keşfedilmiş olgular bulunmakta. Astral yansıma (yolculuk) modern ezoterizmde en tartışmalı…
Daha fazla oku...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More