Wi-Fi’nin özellikle çocuklarda genel sağlık için zararlı olabileceği.

Evimizdeki tehlike Wi-Fi: Yavaşça Öldüren Sessiz Bir Katil

Evimizdeki tehlike Wi-Fi: Yavaşça Öldüren Sessiz Bir Katil.

Kolaylık nedeniyle neredeyse herkes evde Wi-Fi bulunduruyor. Bununla birlikte, bazı güvenlik endişeleri vardı ve sonunda Wi-Fi’nin özellikle çocuklarda genel sağlık için zararlı olabileceği sonucuna varılmıştır.

Kolaylık nedeniyle neredeyse herkes evde Wi-Fi bulunduruyor. Bununla birlikte, bazı güvenlik endişeleri vardı ve sonunda Wi-Fi’nin özellikle çocuklarda genel sağlık için zararlı olabileceği sonucuna varılmıştır. Bu nedenle, Wi-Fi beyin sağlığından uyku kalitesine kadar çeşitli şeyler üzerinde olumsuz etkiye sahiptir.

Wi-Fi Yavaşça Öldüren Sessiz Bir Katil…Çocukluk Gelişimine Zarar VermektedirWi-Fi’den gelen termal olmayan radyo frekansı, normal hücresel gelişimi, özellikle de fetüs gelişimini bozabilir.

Bu radyasyon çocuklarda ve gençlerde olduğu gibi büyüyen dokuları etkiler. Dolayısıyla, açıklanan etkilere göre ortalamadan daha fazla hassastırlar ve gelişim sorunları daha büyük risk altındadırlar.Uykusuzluğun Gelişmesine KatkılarWi-Fi, uyku üzerinde de büyük etkiye sahiptir.

Uykuya dalamayacağınızı düşünüyorsanız, düzensiz uyku düzenine sahipseniz, bunun nedeni cep telefonlarından ve Wi-Fi’den gelen düşük frekans modülasyonuna bağlı olabilir. Elektromanyetik radyasyona maruz kalan insanlar uykuya dalmak için çok daha fazla zorlanabilirler. Ve hepimiz biliyoruz ki uyku yoksunluğu sağlığa zararlı olabilir.

Detaylar, Haber Linki