NASA’nın gerçekleri sakladığı iddia edildi.

Ayda uzay gemisi iddiası.

Ayda 100 metrelik uzay gemisi gizleniyor!

NASA’nın gerçekleri sakladığı iddia edildi

Son günlerin flaş ismi NASA Ay projesi çalışmalarını da hızlandırdı. Ay’a insan gönderilmesi hedefleniyor. Fakat ortaya atılan yeni bir iddia, eski tartışmaları yeniden alevlendirdi. Ünlü teorisyen Scott C. Waring, Ay’da uzay gemisi bulduğunu ileri sürdü ve fotoğraflar paylaştı.

Uzaylılar hakkındaki sıra dışı iddialarıyla tanınan Scott C. Waring, yine iş başında. Ünlü komplo teorisyeni Ay’da, uzay gemisi bulduğunu söyledi ve sözde kanıtları da takipçileriyle paylaştı.Waring yaptığı açıklamada, “LROC Ay haritasına bakıyordum ve eşsiz bir bulguyla karşılaştım. Krater içinde yapı buldum, ancak yapıdan daha çok uzay gemisine benziyor. Ay’da uzaylılara ait üssler yok demiyorum, fakat krater içindeki kalkışa hazır uzay gemisi gibi görünüyor. Tahmini olarak 100 metre uzunluğunda, boyut olarak Dünya’daki yolcu gemisiyle karşılaştırılabilir”dedi.

Waring bununla birlikte NASA’nın, Ay ve diğer gezegenlere uydulara ait fotoğraflarda uzaylılara ait kanıtların üstünü kapattığını belirtti. NASA’nın gözden kaçırdığı ufak yapıları ve gemileri aradığını da sözlerine ekledi.Ünlü komplo teorisyeninin bu iddiasına bir grup UFO avcısından da destek geldi. Sözde uzaylı uzmanları, Waring’in keşfinin uzay gemisi olabileceğini ve NASA’nın gerçekleri kamuoyundan sakladığını ileri sürdü.

UZAYLILARA AİT BİNALAR DA VAR

Kaynak Yeniçağ: Ayda 100 metrelik uzay gemisi gizleniyor! NASA’nın gerçekleri sakladığı iddia edildi.

Detaylar, Haber Linki