KKTC’de meydana gelen feci kazada polis memuru 48 yaşındaki Devrim Yılmaz ile 43 yaşındaki eşi Seda Suat Yılmaz yaşamını yitirdi.

Feci kaza! Polis memuru eşiyle birlikte öldü

Feci kaza! Polis memuru eşiyle birlikte öldü.

KKTC’de meydana gelen feci kazada polis memuru 48 yaşındaki Devrim Yılmaz ile 43 yaşındaki eşi Seda Suat Yılmaz yaşamını yitirdi. Çiftin ikiz kızları olduğu öğrenildi. Kaza polis teşkilatını yasa boğdu.

Acı olay, 01.30 civarında Güzelyurt İçesi ile Lefkoşa İlçesi anayolu üzerinde meydana geldi. 33 yaşındaki Mustafa Ürcan’ın idaresindeki araç, Seda Suat Yılmaz idaresindeki araca arkadan çarptı. Yılmaz’ın sürdüğü araç çarpmanın etkisiyle kontrolden çıkarak, yolun sol tarafına savruldu ve park halinde bulunan bir TIR’a çarptı.

EMNİYET MESAJ YAYINLADI

Kaza sonucunda, iki kız çocuğu annesi olan Seda Suat Yılmaz ile aynı araçta bulunan polis memuru eşi Devrim Yılmaz olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada yaralanan Mustafa Ürcan ise Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis Genel Müdürlüğü, Devrim Yılmaz için yayımladığı mesajda “Teşkilatımızın başı sağ olsun” ifadelerine yer verdi.

Detaylar, Haber Linki