Bugün kin ve nefretin meyvelerini yiyoruz.

Hayatımız ile, toplumumuz ile, ülkemiz ile oynayanların hatta yaşadığımız dünya ile oynayanların büyümüş ve kinlenmiş tohumlarının meyvelerini yemeye başladık.

    • Artık ne olacak dersiniz…Midemizi zehirlediler. Yedirerek içirerek genlerimizle oynadılar. Hatta şuan beynimize veri bile yazdırıyor olabilirler. Peki insanlık neden bu hale getirildi ve getirilmek isteniyor. Var olma kimin savaşı…

 

    • Ne senin savaşın ne de benim savaşım. Bu savaş Adem’in ve onu insanlıktan çıkarmak isteyen Lucifer’in savaşı. Tüm insanlık Adem’in yansımasının sonucudur. Ondan meydana gelen tüm soy ona bağlıdır. Biz birer suret olarak sadece yapılması gerekenler yapmak zorunda olarak hayatı yaşamalı sonra devamına bırakmalıyız. Her gün ölen Adem her gün doğan bir Adem söz konusu ise biz onun gibi düşünmeli onun yerini aldığımızı ve görevi devredeceğimizi bilerek hareket etmeliyiz.

 

Benzer Haber
1 41
    • Aslında şuan insanlık yok insan var. İnsanlığı insan yapan, tek bir soydan tek bir insandan gelmesidir. İnsanlığın enerjisi insandan geliyor ise insanın enerjisi de insanlığı meydana getirmektedir. İnsan yaratıldığından beri iyilik ve kötülük arasında bocalamaktadır. Bu bocalamaya sebep olan ise var oluş inancından meydana gelen ve onu insanlıktan çıkarmak isteyen bir başka canlı söz konusudur. Güçlü olan kazanacaktır. Güçlü olanda tek yaratıcıdır.

 

  • Bizi zehirleyenler, bize nefret ve kinlerinin tohumları ile yetiştirdikleri meyveleri yedirenler güçlü olduklarından değil korkak olduklarından dolayı insanlığa hükmetmek istemektedirler. Halbuki bilmezler ki onlar tek bir kişi ile savaşıyorlar…

MAG