Adamın elinde cep telefonu benzeri bir nesne tutması.

90 yıl önce çizilen ve 17. yüzyılı tasvir eden bir tablo

90 Yıllık Tabloda Cep Telefonu Benzeri Bir Cisim Tutan Adam Tartışmalara Yol Açtı.

90 yıl önce çizilen ve 17. yüzyılı tasvir eden bir tablodaki adamın elinde cep telefonu benzeri bir nesne tutması, zamanda yolculuk teorilerini alevlendirdi.

17. yüzyıldan bir sahneyi tasvir eden ve günümüzden tam 90 yıl önce çizilen bir tablo, “Zamanda yolculuk gerçek olabilir mi?” tartışmalarını alevlendirdi. Tabloya göre, bir Yerli Amerikalı adam, akıllı telefona benzeyen bir cihazı sağ elinde tutuyor. Uzmanlar ise, 90 yıl önce resmedilen bu tablonun zamanda yolculuğun kanıtı olabileceğini tartışıyor.

TABLO AMERİKA’NIN KEŞFİNİ ANLATIYOR

Bu ayrıntı gerçekten zamanda yolculuğun kanıtı olabilir mi? 1937 yılında İtalyan ressam Umberto Romano tarafından yapılan resim Amerika’nın keşfini konu alıyor. Tabloda ön planda duran bir adamın başında taktığı yerlilere özgü bir başlık bulunuyor ve elinde günümüzde kullanılan akıllı telefonlara benzeyen bir alet bulunuyor.

ELİNDE CEP TELEFONU TUTTUĞUNU İDDİA EDENLER VAR

Birçok insana göre Kızılderili olarak resmedilen adamın elinde tuttuğu şey bir akıllı telefon. “Bay Pynchon ve Springfield’a Yerleşmek” ismini taşıyan tablo şu anda ABD’de Massachusetts Springfield’deki bir posta ofisinin duvarında asılı.

Detaylar, Haber Linki
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More