Söz konusu yalan olduğu zaman bazı insanlar çok iyidir.

Yalancı insanların çoğunlukla söylediği cümleler

Yalancı insanların çoğunlukla söylediği 9 cümle

Söz konusu yalan olduğu zaman bazı insanlar çok iyidir.

Kendi başınıza yalanı tespit etmek çok fazla beceri gerektirir ve üzerinde ne kadar çok çalışırsanız yalanı anlamı o kadar çabuk öğrenirsiniz. Bununla birlikte, belirli ifadelere, kelimelerden sonraki eylemlere ve insanların genel olarak söyledikleri şeyleri nasıl söylediğine çok dikkat etmelisiniz. Birçok aldatıcı insan, sizi kandırmak için yalanlar söyleyecektir ve bunun farkında olmanız gerekir. İşte yalan söyleyen insanların sıklıkla kullandığı 9 cümle.

1-Yapacak daha iyi bir şeyin yok mu?

Sana yalan söyleyen biriyle yüzleşirken, seni yolundan çekmek için elinden geleni yapacaktır. Diğer taktikleri işe yaramazsa, sizi yanlış göstermek için elinden geleni yapacaktır.Yalnızca uygun bir tartışma yapmaya çalışsanız bile onlara saldırıyormuş gibi davranmaya çalışacaklar.

2- Doğruyu söylemek gerekirse…

Biri bu cümleyi kuruyorsa, size asla doğruyu söylemeyeceğini bilmelisiniz. Bu onlara söyleyecekleri yalanı düşünmeleri için daha fazla zaman verir ve kendi zihinlerinde bir hikaye oluşturmalarına izin verir. Yalancılar, gereğinden fazla kelime kullanmak için kendi bildiklerini okuyacaklardır.

3-Gerçekten beni mi suçluyorsun?

Yalancılar, yalan söyleyebileceklerini düşündüğünüz için sizden nefret edecektir. Daha önce birçok yalanda yakalanmış olsalar da ve yalan söylediklerinden şüphelenmek için iyi bir nedeniniz olsa da, bu fikir tarafından dehşete düşeceklerdir. Bu senin için fazlasıyla yeterli olmalı.

Detaylar, HAber Linki