İçimiz dışımıza yansıyabilse idi…

Fiziksel boyutumuz nasıl olurdu.

Keşke içimiz dışımıza fiziksel olarak yansıyabilse idi…

Evet; Eğer içimiz dışımız gözüke bilse idi ne kadar güzel olurdu. Herkes aynaya bakar belki de bu ben değilim diyerek kendini inkar ederdi.

  •  Fiziksel görünüme bakıp da iç dizayn oluşturmak ve iç tasarım yapmak ne kadar yanlış bir durum. Çünkü değişen bir fiziksel yapıya sahipsiniz.

Halbuki yaşam formunun oluşturduğu insan olma etkeni inacımızdan dolayı düz bir çizgiye sahiptir. Yani bir denge bir terazidir. Ne sağa kaymalısınız ne de sola…

Belki de sonsuzluk hayatı için tekrar diriltildiğimizde böyle dirileceğiz yani içimiz ne ise dışımıza bir fiziksellik oluşturarak meydana gelecek.

Kimimiz bir çiçek, kimimiz bir ışık, kimimiz ise birer pislik gibi görüneceğiz kimbilir…

Peki şimdiki halimiz böyle olsu idi yani içimizde ne varsa dışımıza yansısa idi nasıl olurdu diye düşünüyorum…Büyük ihtimaller insan dışı yaratıklar gibi görünürdük çok azımız belki insan gibi görünürdü.

  •  Ne kadar tuhaf değil mi bir de sahip olduklarımızdan yargılanacağız artık içinizde ve dışınızda neye sahip iseniz.

İçimizde beslediklerimiz belki de tüm iç organlarımızın genetik yapılarında bir fiziksel boyut meydana getiriyor olabilir.

Bunu tekrar diriltildiğimizde görebiliriz.

Haber Veriyoruz

Firmalar
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More