Hasan Özdemir (63), parkta ölü bulundu.

İzmir'in Karabağlar ilçesi.

İzmir’in Karabağlar ilçesinde, Hasan Özdemir (63), parkta ölü bulundu. Özdemir’in ölüm nedeni yapılacak olan otopsinin ardından belli olacak.

Olay, saat 21.30 sıralarında Selvili Mahallesi’ndeki Bizim Park’ta meydana geldi. Park içinde çimlerde hareketsiz yatan kişiyi görenler durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde hareketsiz yatan kişinin yaşamını yitirdiği belirlendi. Polis ekiplerince yapılan kontrolde yaşamını yitirenin Hasan Özdemir adlı kişi olduğu tespit edildi.

Polis ekiplerince parkta çalışma yapıldı. Savcının olay yerindeki incelemesinin ardından Özdemir’in cesedi, ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsisi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Detaylar, Haber Linki

yakın zamanda Gönderilenler

Her şeyi boş verin. Hiç düşünmeyin. Hatta mümkünse beyninizi boşaltın. Göreceksiniz ki ve duyacaksınız ki insan olma duyu organlarınız algılama ve his yönetimi ile beyninize verileri yazacak ancak... Yani ne birisinin sizinle konuşarak bilgi vermesine ne de benim gibi birisinin size yazarak bir…
Daha fazla oku...
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More