Esenyurt’ta binlerce konut mağduru oluşmasına neden olan Kadıoğlu, kendini eleştirenler için ‘aptallar’ dedi.

Bedelini ödeyeceksiniz!

Görevden alınan AKP’li eski başkan konut mağdurlarına ‘aptallar’ dedi: Bedelini ödeyeceksiniz!

Esenyurt’ta binlerce konut mağduru oluşmasına neden olan Kadıoğlu, kendini eleştirenler için ‘aptallar’ dedi.

Döneminde yapılan yerlere kendi adının verilmesini eleştirenlere ise Deniz Gezmiş, Fikri Sönmez , Nazım Hikmet ve Türkan Saylan örneği verdi.

Esenyurt eski Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, kendini eleştirenlere çok sert çıkıştı. “Aptallar konuşacak elbette” diyen Kadıoğlu, kendi döneminde yapılan hizmetleri sıraladı, “Bunları siz yaşayanlar için yaptım ve şuan ben yokum. Siz istifade ediyorsunuz, üstüne üstelik aileme, eşime varıncaya kadar hayasızca küfür ediyorsunuz. Size bunu hesabını sormak bana zor mu sanıyorsunuz! Çok kolay ama yargı gerekeni yapar” ifadelerini kullandı.

2017 yılında sağlık nedenlerini gerekçe göstererek istifa eden Esenyurt eski Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, kendisine yöneltilen eleştirilere çok sert cevap verdi.

Gazete Damga’nn haberine göre, bir milletvekilinin isminin verildiği yerleri eleştirmesini, “O Kandil temsilcisi bu işlere burnunu sokmasa iyi olur. Ben bu beldeyi yokluklardan bu hale getirirken tam 2 binden fazla eser yaparak, Türkiye’nin en büyük ilçesi yaptım. Aptallar konuşacak elbette” tepkisini gösterdi.

Hayasızca küfrediyorsunuz

“2009’dan 2019’a kadar bu ilçeye gelen 600 bin kişi aptal değil” diyen Kadıoğlu, “Türkiye’de bir başka örneği yok. Şimdi bazı siyaset yalakaları birilerine yaranmak için laf ediyor. Bu ilçede attığınız her adım, gittiğiniz her yol, geçtiğiniz her köprü, baktığınız elektrik lambaları, yaktığınız doğalgaz, o bana ve eşime küfrettiğiniz telefonunuzun fiber alt yapısı, oturduğunuz eviniz, hastaneler, sağlık ocakları, muhtarlıklar, o devasa şehir parkları, kütüphaneler, kültür merkezleri, statlar, spor sahaları, spor merkezleri kapalı pazarlar, otoparklar, cem evleri, camiler, okullar, hizmet aldığınız tüm devlet binaları, halkın yaşamını kolaylaştıran hizmetler… Bunları siz yaşayanlar için yaptım ve şuan ben yokum. Siz istifade ediyor üstüne üstelik, aileme, eşime varıncaya kadar hayasızca küfür ediyorsunuz” siteminde bulundu.

Detaylar, Haber Linki