“Endüstri 4.0’dan Toplum 5.0’a” konulu toplantı.

KOBİ’ler Toplum 5.0’a hazırlanıyor.

KOBİ’lerin endüstrideki hızlı değişimlere uyumu noktasında bilgilendirilmeleri amacıyla düzenlenecek “Endüstri 4.0’dan Toplum 5.0’a” konulu toplantı, Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV) tarafından Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Bursa Ticaret ve Sanayi Odası iş birliği ve Türksat desteğiyle bugün gerçekleştirilecek.

KOBİ’ler, endüstrideki hızlı değişimlere uyumu noktasında Toplum 5.0’a hazırlanıyor.

Tombik

Başkent Ankara’da düzenlenecek etkinliğe; organize sanayi bölgesi ve teknokent yöneticileri, kalkınma ajansları, özel Ar-Ge kuruluşları, insan kaynakları yöneticileri ve bilişim sektörünün önde gelen temsilcileri katılacak. “Endüstri 4.0 Ekosistemi”, “Toplum 5.0 (Süper Akıllı Toplum)”, “Toplumsal Dönüşümün Yol Haritası” gibi başlıklarla katılımcıların bilgilendirilmelerinin amaçlandığı toplantıda, Türksat Bilişim İş Geliştirme Direktörü Ömer Faruk Çöllüoğlu da “Toplum 5.0’ın Bilişim Altyapısından Ne Anlıyoruz?” konulu panelde konuşmacı olarak yer alacak.

Detaylar
Haber Linki

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Enable Notifications OK No thanks