Emre Belözoğlu’nun Londra’da bizzat görüştüğü Türk asıllı Alman futbolcu.

Fenerbahçe'den Mesut Özil adımı

Fenerbahçe’den Mesut Özil adımı.

Bir ay önce Başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Emre Belözoğlu’nun Londra’da bizzat görüştüğü Türk asıllı Alman futbolcu, şartlarını sunmuş ve 5 milyon Avro’dan kapıyı açmıştı.

Fenerbahçe’nin 1 numaralı gündem maddesi Mesut Özil’de sıcak saatler yaşanıyor. Başkan Ali Koç’un transferi için “Gerçekleşmesi zor bir rüya” dediği Arsenal’ın yıldız futbolcusu adım adım Fenerbahçe forması giymeye hazırlanıyor.

Bir ay önce Başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Emre Belözoğlu’nun Londra’da bizzat görüştüğü Türk asıllı Alman futbolcu, şartlarını sunmuş ve 5 milyon Avro’dan kapıyı açmıştı. İyi bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu gizlemeyen Mesut için sponsor arayışına başlayan sarı-lacivertliler, istediği desteği bulursa yıldız isme bu ay formayı giydirmek istiyor.

32 yaşındaki tecrübeli futbolcunun gece geç saatlerde Türkiye ile ilgili bir fotoğraf paylaşımı yapması sarı lacivertli taraftarları daha da heyecanlandırdı.

Detaylar, HAber Linki

Politika

Muharrem İnce’nin CHP’den istifası.

Kemal Kılıçdaroğlu'dan Muharrem İnce'nin istifasına ilk yorum. Muharrem İnce'nin CHP'den istifasına ilişkin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan ilk açıklama geldi. Muharrem İnce dün yaptığı açıklama sonrası e- devlet üzerinden…

CHP den 3 istifa birden.

CHP'de deprem! 3 vekil canlı yayında istifa etti. CHP'li milletvekilleri Mehmet Çelebi, Özcan Özel ve Hüseyin Avni Aksoy partiden istifa ettiklerini açıkladı. Çelebi, Aksoy ile Özel, Mecliste ortak basın toplantısı düzenledi. Üç…