Beşiktaş Ortaköy’de araç trafiğine kapalı olan kumpircilerin olduğu sokakta çökme meydana geldi.

Ortaköy sahilde şoke eden gelişme

Ortaköy sahilde şoke eden gelişme.

Beşiktaş Ortaköy’de araç trafiğine kapalı olan kumpircilerin olduğu sokakta çökme meydana geldi. olayda hafif yaralan kadın hastaneye kaldırıldı.

Ortaköy’de bulunan ve Kumpirciler Çarşısı olarak bilinen Mecidiye Köprüsü Sokak’ta saat 23.00 sıralarında büyük bir gürültüyle göçük meydana geldi. Olay sırasında kumpir almak isteyen bir kadın, iş yerinin malzemeleriyle birlikte oluşan çukura düştü. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Göçük sırasında bölgede bulunanlar tarafından çukurdan çıkarılan kadın, sağlık ekiplerine teslim edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan kadın, hastaneye kaldırıldı.

ÇARŞININ ALTINDAKİ TARİHİ TONOZDA ÇÖKME OLUŞTU

Polis ekipleri tarafından çevre güvenliği alınırken belediye ekipleri de göçüğün neden oluştuğuna dair araştırma yaptı. Aynı noktada geçen yılda göçük oluştuğu ve oluşan çukurun kapatıldığı öğrenilirken, göçük oluşan bölgenin altında tarihi tonoz olduğu ve bu tonozun kemerinde oluşan göçükler nedeniyle göçmenin gerçekleştiği iddia edildi.

Detaylar, HAber Linki

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More