Akbank mobil çöktü mü, neden açılmıyor? sorularını sorgulamaya başladı.

Akbank mobil çökme sorunu ve erişim sorunu düzeldi mi?

Akbank’tan yeni açıklama geldi! Akbank mobil çökme sorunu ve erişim sorunu düzeldi mi?

Aktif mobil bankacılık uygulamalarından biri olan Akbank mobil kullanıcıları uygulamada erişim sorunuyla karşılaşınca Akbank mobil çöktü mü, neden açılmıyor? sorularını sorgulamaya başladı. Mobil uygulamanın dışında ATM, internet bankacılığı ve POS cihazlarında da erişim sorunu yaşayan müşteriler için Akbank’tan açıklama yapıldı. Peki, Akbank mobil çökme sorunu ve erişim sorunu düzeldi mi? İşte Akbank tarafından yapılan son açıklamalar.

Akbank müşterisi olan milyonlarca kişi bu sabah saatlerinden itibaren bankanın sistemine erişim sağlamada problem yaşadı. Kullanıcılar, Akbank mobilin yanı sıra Akbank kredi kartları da çalışmadığını belirtti. Bu gelişme sonrasında gözler Akbank tarafından yapılacak açıklamaya çevrildi. Akbank’tan konuyla ilgili açıklama gecikmedi.

AKBANK MOBİL NEDEN AÇILMIYOR, ÇÖKTÜ MÜ?

Akbank müşterileri bu sabah Akbank’ın mobil bankacılık, internet bankacılığı sistemlerine erişemedi, Akbank ATM sistemlerinin hizmet kesintisiyle karşılaştı. Müşteriler Akbank mobil neden açılmıyor araştırmalarını yoğunlaştırdı, bu sırada da Akbank’tan ilk resmi açıklama Twitter hesabı üzerinden geldi. Akbank tarafından yapılan açıklamada, sistemlerde yavaşlama ve kesintiler yaşandığı, ilgili birimlerin konuyla ilgili çalışmalarının devam ettiği belirtildi. Ayrıca, müşterilerin göstermiş olduğu anlayış için teşekkür edildi.

AKBANK TARAFINDAN YAPILAN SON AÇIKLAMALAR

Akbank kullanıcıları 06. 07.2021 tarihinden bu yana mobil ve internet uygulamasına erişim problemi yaşıyordu. Akbank, erişim sorunuyla ilgili sorulara ve siber saldırı iddialarına resmi sosyal hesabından yanıt verdi. Söz konusu iddialar ardından Akbank resmi sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Son açıklamada, ATM’lerin yeniden hizmet vermeye başlandığı, ayrıca 12.07.2021 tarihine kadar diğer banka ATM’lerinden para çekme işlemlerinde alınan ücretlerin de iade edileceği bildirildi.

Detaylar, Haber Linki
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More