Teksas’da yaşayan 31 yaşındaki anne Natalie Chambers ve 2 ve 4 yaşlarındaki kızları Isabel ve Elise

Aşırı dozdan gelen acı haber.

Büyük aile dramı! Kendini ve çocuklarını ölüme sürükledi.

ABD’nin Teksas Eyaleti büyük bir drama sahne oldu. 31 yaşındaki Natalie Chambers adlı kadın, arabada iki çocuğu varken aşırı dozdan hayatını kaybetti. İki çocuk da aşırı sıcak nedeniyle annelerinin ardından hayata gözlerini yumdu.

Teksas’da yaşayan 31 yaşındaki anne Natalie Chambers ve 2 ve 4 yaşlarındaki kızları Isabel ve Elise’in ölümleri bölgede şok etkisi yarattı. Polisin elde ettiği bilgiye göre 3 kişinin cesedi otoparktaki araçta bulundu.Aracın bulunmasından 34 saat önce Natalie’nin ailesi ve yakın çevresi, genç kadından uzun süredir haber alamadıklarını belirterek polise başvurdu. Başvuruda kadının depresyonda olduğu ve alkol ile uyuşturucu geçmişi olduğunun altı çizildi.TV 100’ün haberine göre, özellikle korona virüs karantinası döneminde depresyonu iyice artan kadın ve çocukların sağlığından endişe eden yakınlarının başvurusu üzerine polis geniş çaplı bir arama başladı. Aramaların sonucunda 3 kişi bir otoparkta park edilmiş olan otomobilin içinde ölü olarak bulundu.

ABD polisinden yapılan açıklamaya göre aracın içinde 2 ve 4 yaşlarındaki iki kız da annelerinin ölümünün ardından bir süre sonra sıcak nedeniyle yaşama veda etti.
Detaylar, Haber Linki