ABD’de bir adam, 12 yaşındayken kaçırdığı üvey kızını 19 yıl boyunca rehin aldı.

Üvey kızını 19 yıl boyunca rehin aldı.

ABD’de bir adam, 12 yaşındayken kaçırdığı üvey kızını 19 yıl boyunca rehin aldı. Bu süre zarfında 9 çocuk doğuran kadın, yaşadığı işkenceleri anlattı.

ABD’nin Oklahoma Eyaleti’nde yaşayan 62 yaşındaki Henri Michele Piette, 12 yaşındayken kaçırdığı üvey kızını 19 yıl boyunca rehin almakla suçlanıyor. Rosalynn McGinnis defalarca tecavüze uğradığını, bıçaklandığını, beysbol sopasıyla dövüldüğünü ve bayılana kadar boğazının sıkıldığını söyledi.

Tombik

İddianameye göre, Rosalynn McGinnis’in annesi, birlikte olduğu Henri Michele Piette’i terk ettikten sonra; Piette’nin oğlu, o dönem 12 yaşında olan Rosalynn’i okuldan aldı. 1997’de gerçekleşen bu olaydan sonra Piette, çocuklarına Rosalynn’in yeni anneleri olduğunu söyledi. Rosalynn’i de evlendiklerine inandırdı.

Piette, yıllar boyunca Rosalynn ve çocuklarıyla birlikte ABD ve Meksika arasında mekik dokudu. Bu esnada Rosalynn McGinnis, defalarca tecavüze uğradı, bıçaklandı, beysbol sopasıyla dövüldü ve bayılana kadar boğazı sıkıldı. Ayrıca Piette’den 9 çocuğu oldu.

Detaylar
HAber Linki

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Enable Notifications OK No thanks