Kanal D ekranlarından yayınlanan Beyaz Show’a katılmak isteyen üniversite öğrenciler.

Beyazıt Öztürk canlı yayında skandalı açıkladı!

Kanal D ekranlarından yayınlanan Beyaz Show’a katılmak isteyen üniversite öğrencilerine, kimliği belirsiz kişilerce sahte davetiye verildiği ortaya çıktı.

Beyaz Show’a katılmak isteyen 300 kadar üniversite öğrencisine kimliği belirsiz kişilerce sahte davetiye verildiği anlaşıldı. Sahte davetiyeli öğrenciler Kanal D binasının önünde yapılan güvenlik ve davetiye kontrolü sırasında görevliler tarafından fark edildi. Sahte davetiye mağduru 300 kadar öğrenci Beyaz Show stüdyosuna giremedi.
Öğrencilerin başına gelen bu talihsiz olayı Beyazıt Öztürk stüdyodakilere şu sözlerle anlattı:

Tombik

“Arkadaşlar şu anda kapının önünde 300 yakın arkadaş var. Onlar içeriye giremedi. Girememelerinin sebebini söyleyeyim. Sahte davetiyelerle gelmişler ne yazık ki. Bizimle ilgili ne bir yazışma ne de başka bir şey yok. Biraz aldatılmışlar. İçeri de alamıyoruz güvenlik sebebiyle. Onun için kapının önündeki arkadaşlardan özür diliyoruz. Onları başka programlara tabi ki bekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

BEYAZIT ÖZTÜRK’TEN DAVETLİLERE UYARI

Detaylar
Haber Linki

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Enable Notifications OK No thanks