Gazeteci Fatih Portakal, “‘Kaçakçı’ diyerek haber yapilan arazimde yıkım gerçekleşti!!!

'Komik ama gerçek'

Yandaş medyanın ‘kaçak’ dediği Fatih Portakal’ın evi için kiremit cezası: ‘Komik ama gerçek’.

Gazeteci Fatih Portakal, “‘Kaçakçı’ diyerek haber yapilan arazimde yıkım gerçekleşti!!! Ne mi oldu? KİREMİT CEZASI verildi” dedi.

FOX TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakl’ın İzmir’deki çiftlik evinin görüntüleri, yandaş medya ve sosyal medyada yayılmıştı. Evinin fotoğraflarının, drone ile gizli bir şekilde çekildiğini belirten Portakal, söz konusu görüntülerle ilgili Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne başvurduğunu aktarmıştı.

Fatih Portakal, bugün Twitter hesabından paylaşım yaparak, ‘kiremit cezası’ verildiğini aktardı.

“Komik ama gerçek” diyen Portakal, “4 tarafi açık ,garaj olarak kullanılan yerin sadece kiremitlerinin toplanmasina karar verildi” diye yazdı.

Portakal’ın paylaşımı şu şekilde:

“‘Kaçakçı’ diyerek haber yapilan arazimde yıkım gerçekleşti!!! Ne mi oldu? KİREMİT CEZASI verildi. 4 tarafi açık ,garaj olarak kullanılan yerin sadece kiremitlerinin toplanmasina karar verildi. Suç unsurları da imha edildi. Komik ama gercek. Eski ve yeni hali. Hangisi güzel?

Kişisel bilgilerimin sızdırılmasi hakkındaki 2. başvurumsa hala cevap bekliyor.

susuyor. Zaten kimi kime şikayet ediyorum ki! Hukuk devletiymiş bir de. Drone ucuranlari da sikayet ettim. Bakalim ondan ne çıkacak? Olsun kiremit cezasıni verdiler ya!!!

Detaylar, Haber Linki