Arnavutköy ve Esenyurt’taki iki ayrı evde yarım saat arayla meydana gelen patlamalar.

İstanbul’da şüpheli patlamalar.

Arnavutköy ve Esenyurt’taki iki ayrı evde yarım saat arayla meydana gelen patlamalar, terör polisini harekete geçirdi. Ekipler, tüp ve benzin bidonları bulunan dairelerde saatlerce inceleme çalışması yaptı.

Arnavutköy ve Esenyurt’ta iki dairede yarım saat arayla patlama meydana geldi. Patlamalarda birlikte çıkan yangını söndüren itfaiye ekipleri her iki evde benzin bidonları ve tüpe rastladı. Terörle Mücadele, Olay Yeri İnceleme ile Bomba İnceleme ve İmha Şube Müdürlüğü ekipleri dairelerde saatlerce inceleme yapıp delil topladı.

Arnavutköy’de saat 19.30 sıralarında 4 katlı bir binanın en üst katında patlama oldu. Paniğe neden olan patlamayla birlikte dairede yangın çıktı. Çevre sakinleri durumu polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Alevleri kontrol altına alıp söndüren itfaiye, evde benzin bidonu ve tüpe rastladı.

ESENYURT’TA DA PATLAMA YAŞANDI

Arnavuktöy’deki olaydan yaklaşık yarım saat sonra Esenyurt’ta da 4 katlı bir binanın giriş katında da patlama yaşandı. Burada da patlamayla birlikte yangın çıktı. Alevlere müdahale eden itfaiye ekipleri evde tüp ile benzin bidonları buldu.

Detaylar
Haber Linki
This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More